Vairo juosta fi’zi:k Bar:Tape Performance

Vairo juosta yra toks dalykas, kad po poros metų vidutiniškai intensyvaus naudojimo ateina laikas ją pasikeisti, ypač jei ji buvo balta, ir vyniota jau ne vieną kartą. Maniškė, suvyniota ant aerobarų, jau nelabai bebuvo panaši į juostą. Be to, po 10 pavarų sistemos keitimo į 11 pavarų pasikeičiau ir pavarų rankenėles (bar-end shifter): su keistomis, bet patogiomis Vision Metron teko atsisveikinti (modelis patiko, tačiau jos 11 pavarų sistemai negaminamos), ir vietoje jų įsigyti Shimano Dura-Ace SL-BSR1. Ir kadangi Shimano rankenėlėms kabelis eina ne aerobaro vidumi, kaip Vision, o išore, dabar naudojamos juostos ilgio būtų paprasčiausiai neužtekę.

Kadangi tai apskritai pirma juosta, kurią pirkau pats (iš bike-discount.com už 14,90 EUR), o ne gavau su dviračiu, tai nenoriu apsijuokti ir neišsiplėsiu, o tiesiog parašysiu savo nuomonę ir įdėsiu keletą nuotraukų tokiu rakursu, kuriuo dažniausiai el. parduotuvėse nebūna.

Taigi, kelios nuotraukos, kurios padės padaryti išvadas tiems, kas iš tikro nusimano apie vairo juostas.

Čia, kur jau niekas neskaito, galima pasakyti, kad juosta tikrai minkšta, gerai vyniojasi (su galimybe pervynioti) ir maloni paimti ranka be pirštinės. Pastarasis faktas svarbus triatlonininkams, kurie su pirštinėmis važiuoja nebent per treniruotes žiemą. Vienu žodžiu, maloniausia, su kuo teko susidurti, ir net trys valandos, kurias praleidi laikydamasis už aerobarų ir balansuodamas ant rollerio, neatrodo tokios baisios. Aišku, tai dar gali būti ir dėl Adamo Time Trial balnelio ar įvairių kitų faktorių, pavyzdžiui treniruotės metu žiūrėtų įdomių varžybų, bet sakykime, kad tai, už ko laikaisi visą treniruotę, irgi ne paskutinėj vietoj :)

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.