Nike Pro Combat Hyperwarm Flex baselayer (apatinukė :)

Kadangi dukart metuose ateina toks laikas, kai norisi bėgioti lauke, bet „išbėgti į aikštelę“ trumpomis rankovėmis nesinori (mano atveju tai yra +7C), reikia spintoje ar parduotuvėj rasti kažką, kas turėtų ilgas rankoves ir būtų kompresinis (nes nekompresiniai rūbai bėgimui yra lame ir nebrangiai kainuoja). Kadangi krizė įsisuko ir į triatlono biudžetą, iš pirkinių sąrašo teko išbraukti X-Bionic, Compressport ir panašaus plaukio gaminius, ir pasidairyti, ką siūlo labiau meinstryminiai gamintojai.

Nike Pro Combat Hyperwarm Flex baselayerį (lietuviškai turbūt apatinukė, arba koks „pirmasis sluoksnis“) užmačiau Fynikso outlete per išpardavimą (buvo likęs vienintelis S dydis, nors turbūt būčiau tilpęs ir į XS), palikau už jį 55 dolerius, ir manau, kad tai labai geras pirkinys. Nepaisant to, kad pavadinimas sufleruoja, jog jį reikėtų nešioti po drabužiais, jis puikiai tinka ir kaip vienintelis rūbas, jei bėgiojate pliusinėje temperatūroje.

Rūbas ne vienalytis — kaip galima matyti galerijoje, jis ne tik išmegztas įvairiais raštais (kurių dėka išgaunama skirtinga kompresija), bet ir turi priklijuotas kito, storesnio, audinio plokšteles (taip, jos raudonos, kaip ir paveikslėlyje). Nežinau, ar gamintojas jas numatęs tam tikslui, tačiau per jas neprapučia vėjas, todėl bėgant torsas lieka apsaugotas, o kvėpavimas ir prakaito garinimas vyksta per medžiagos tarpus. Daugiau vaizdų ir marketing hype galima rasti gamintojo svetainėje.

Kadangi rūbo skalbti dar neteko (antibakterinis audinys vienok, tai nepuola smirdėti po pirmos treniruotės), tai negaliu pasakyti, ar tas klijuotas audinys nenukris, bet Nike lyg nėra pačios prasčiausios reputacijos gamintojas, todėl rizikuoti verta.

Beje, jei neturite six-packo, tai šitas base-layeris yra tiesiog išsigelbėjimas – storesnės medžiagos plokštelės, priklijuotos iš vidaus, ne tik sulaiko priešinį vėją, bet ir sukuria tokį pusėtiną reljefą pilvo srityje (bet viskas padaryta civilizuotai, taigi have no fear).

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.