Kur pirkti bėgimo batelius?

Pirmiausia – svarbiausia: į klausimą „Ar verta pirkti bėgimo batelius internetu, jų nepasimatavus“, galima atsakyti „Taip, verta, jei tai nėra pirmieji gyvenime bėgimo bateliai“ (be juoko – pradėti bėgioti niekada ne vėlu, o jei pradėjot bėgioti su teniso ar fitneso bateliais, ir pajutot, kad norisi kažko geriau – bėgimo bateliai yra geras pasirinkimas, tik pirmuosius gal vertėtų įsigyti matuojantis parduotuvėje).

Jei perkat ne pirmus batelius – tuomet tikrai saugu įsigyti juos online, tačiau būtina pasižiūrėti to gamintojo (ar net modelio, jei gamintojas pateikia) dydžių lenteles pagal pėdos ilgį, ir pasilyginti su turimais. Taip pat prie dydžių lentelės ar produkto aprašymo kartais būna patarimai ką daryti, jei pėdos matmuo yra „ant dydžio ribos“ (pvz. go size bigger – rinkitės didesnį dydį ir pan.).

Žemiau surašiau keletą svetainių, kur pats esu įsigijęs bėgimo batelius (bet niekaip kitaip su jomis nesusijęs). Negarantuoju dėl geriausių kainų, tačiau kartais keli eurai nėra pagrindinis kriterijus (pvz. kai reikia konkretaus modelio/dydžio kombinacijos):

Jei nesate tikri, kokius batelius pirkti, verta apsilankyti RunRepeat. Filtrai, reitingai, aprašymai, tipai ir pan. – pakankamai daug informacijos, kad galėtumėt priimti sprendimą. Yra ir nuorodos į parduotuves ir, jei neklystu, tik į tas, kurios pristato į Lietuvą (jei naršote iš Lietuvos).

Kalbant apie pristatymo mokesčius (kurių dažnas nenori mokėti iš principo), tai kartais verta siųstis ne tiesiai iš el. parduotuvės Lietuvon, o pasinaudoti kompanijomis, suteikiančiomis adresą pristatymui, tarkim, Jungtinėje Karalystėje ar Vokietijoje, ir parvežančios prekes iš ten. Jei klaustumėt, tai dažniausiai naudojuosi ir teigiamą patirtį turiu su PirkEU, taip pat esu naudojęsis ir EshopWeDrop (ex. PirkAnglijoje) paslaugomis.

Beje, jei turite geros patirties su kitomis e-parduotuvėmis – pasidalinkite komentaruose.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.