Gėrimas PowerBar Recovery Regeneration

PowerBar-Recovery-Drink-Pulver-1210gSkonio reikalas, bet aš nuo studentiško sporto Vinco salėj laikų nekenčiu šokoladinio skonio papildų. Kaip sufleruoja pavadinimas, šis PowerBar recovery gėrimas yra būtent toks. Sudėtį galima pasiskaityti ant pakuotės ar interneto puslapy (paskutinį pirkau iš Bike-Components, 1,2 kg kainavo 17,95 € ir dar už pristatymą iš tos svetainės reik mokėti 9,95 €), jei trumpai, tai jame daug proteino ir angliavandenių.

Šitą produktą naudoju tik po plaukimo. Vienas motyvų — pagal instrukciją maišant (nes viską reik daryt pagal instrukcijas) jo gaunamas gana nedidelis kiekis – apie 220 ml (nes maišoma 200 ml vandens ir du kaušai miltelių), todėl po kito sporto, tarkim, dviračių ar bėgimo, jo neatsigersi. Juolab, kad substancija gaunama saldi ir tirštoka. Žinoma, galima ginčytis, ar recovery gėrimai yra skirti atsigėrimui, ar naudojami kaip vaistas, bet jei yra gaivinančių recovery, tai kodėl nenumušt dviejų žvirblių vienu akmeniu. Tačiau pagrindinė priežastis yra ta, kad šokoladinis skonis (nešlykštus, kiek nešlykštus gali būti sportinis gėrimas) ir tiršta konsistencija yra puikus kontrastas chloruotam baseino vandeniui; baseino vandenį net būtų galima palygint su geru prancūzišku vynu — jo poskonis išlieka itin ilgai. Bet vargu ar tai yra pojūtis, kurį norit ilgai jausti burnoje.

Dar vienas pliusas šiais laikais — pridedamas matavimo kaušelis (nes yra briedžių, kurie neprideda, o tiesiog parašo porcijos svorį ar kažką tipo two tablespoonfull, ir gali semt, svert ar matuot kuo nori).

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.