Galinė lempa Busch&Müller IXXI

B&M IXXIBusch&Müller IXXI užėjau, kai ieškojau galinės lempos TT/Tri dviračiui. Tokiam dviračiui standartinį sprendimą rasti nelengva, kadangi daugelis dviračio galinių lempų yra tvirtinama prie balnelio stovo, o jis pas TT/Tri, kaip taisyklė, yra ne apvalus, o lašo formos. Aero, suprask. Todėl reikia rinktis arba lempas, montuojamas prie balnelio tvirtinimo elementų (saddle rail mounted; Cateye turi tokių tvirtinimo elementų savo lempoms) arba, jei ten jau esat kažką prisukę, ieškoti DIY inžinerinio sprendimo.

IXXI yra labai nedidelė lemputė, tvirtinama su guminiu žiedu (ne visai žiedas ten, bet esmė ta pati), todėl buvo pagrįstų vilčių, kad ją pavyks užsidėti ant didelių matmenų balnelio stovo. Iš kiečiausio, kokį pavyko rasti, porolono, išpjoviau kompensuojančią konstrukciją, ir štai, kas išėjo:

Tvirtinimo guma atrodo pertempta, taigi šis straipsnelis gali būti papildytas sakiniu „Grįžau po lengvo pasivažinėjimo ir pastebėjau, kad lemputės jau nebėra“. Na, bet laikas parodys.

Prie kitų galimų IXXI privalumų yra krovimas iš USB (micro USB lizdas) ir baterijos išsikrovimo indikatorius.

Beje, jei perkate dviračio galinius žibintus Vokietijos el. parduotuvėse — beware: jei žibintai pažymėti kaip „StVZO-Zulassung Modell“ (ar tiesiog StVZO, kas, kaip nesunkiai atspėsite, reiškia Straßenverkehrszulassungsordnung), jie neturės jokių mirksėjimo režimų, o tik degs. Taip yra dėl Vokietijoje 2013 m. priimtų teisės aktų, apie kuriuos angliškai rašo Chicargobike ir kitos svetainės, kurias galite susiieškoti Google.

A, ir bike-components.de, po derybų (t.y. po pasinaudojimo nuoroda Seen cheaper ir kainos iš bike-discount.de nusiuntimo), mokėjau 13.50 EUR.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.