Plaukimo akiniai Speedo Vanquisher Optical

SpeedoVanquisherOpticalPlaukimo akiniai su dioptrijomis Speedo Vanquisher Optical Goggle kažkodėl parduodami tik JAV el. parduotuvėse, ir tuo metu, kai pirkau, buvo tik visiškai skaidri versija. Aš pirkau čia: AllAmericanSwim.com, mokėjau $21.99, ir $13.75 teko pridėt už pristatymą.

Update: ši svetainė nebesiūlo tokių gerų pristatymo sąlygų (dabar tai kainuoja kosminius 41 USD), todėl iš jos užsisakinėti nebeverta. Atsarginius Vanquisher įsigijau iš eBay parduotuvės su labai ilgu pristatymo terminu (gal mėnesis), tačiau pristatymo kaina – 0,99 USD – sufleruoja, kad laukti verta.

Iš JAV el. parduotuvių pirkt nėra didelio noro dėl nuolat gresiančių muitų (šis pirkinys tilpo į neapmuitinamos sumos rėmus, tai apsiėjau be Muitinės paslaugų) ir ilgo pristatymo, tačiau dioptrinių plaukimo akinių pasirinkimas apskritai yra gana nedidelis, todėl be trade-off sunku apsieiti. Gerai, kad abi mano akys beveik vienodai prastos, nes kitu atveju reikėtų komplektuotis skirtingus stiklus, ir tada akiniai taptų dar ir brangūs (pvz. Speedo Pulse Optical ar Aqua Sphere Eagle).

Svarbi pastaba dėl rasojimo – kiek beskaitytumėt forumų, galit rasti nuomonių, kad gamyklinis anti-fog padengimas laiko nuo vienos treniruotės iki metų ar daugiau. Mano patirtis su šiais akiniais (kaip ir su ankstesniais) rodo, kad po keturių-penkių treniruočių jie pradeda rodyt rasojimo požymius ir tenka imtis veiksmų. Kad ir kaip nenorėjau tikėt, vis dėlto akinių vidinės pusės palaižymas (yuck :P) padeda, ir vienai treniruotei dėl rasojimo bėdų daug nebus. Tik niekada nelieskit vidinės akinių pusės pirštais – nei sausais, nei šlapiais, nei dar kokie jie gali būt.

Update: plaukimui atviram vandenyje vis dėlto reikėtų tamsintų akinių, nes saulė ir jos atspindžiai nuo vandens gyvenimo nepalengvina, ir labai greit prisimeni plaukimą kvėpuojant iš  „nepatogios“ pusės. O nepatogi pusė todėl taip ir vadinasi, kad į tą pusę kvėpuoti nepatogu. Jei jums nesvarbu, į kurią pusę kvėpuoti plaukiant laisvu stilium, tai ši pastaba ne jums. Ir tikriausiai visa šita svetainė bus lame.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.