Bėgimo šortai Skins A400 Half Tights

Su Skins gamintoju anksčiau nebuvau susidūręs, tačiau viskam ateina savas laikas. A400 šortus įsigijau dėl dviejų priežasčių:

  • mano senieji (tiesą sakant, beveik nauji) X-Bionic Effektor™ Running Power Pants vėl suplyšo, o kadangi pardavėjas vienus, sudriskusius toje pačioje vietoje, jau buvo pakeitęs, nusprendžiau daugiau laiškais ir šortais nebesisiuntinėti. Po šiai dienai tebemanau, kad X-Bionic gamina geriausius kompresinius rūbus, bet turint omenyje jų kainą, produktai turi būti flawless arba servisas turi būti toks, kad kompanijos salesmanas tau pakeitimą atneša asmeniškai ir dar šveicariško šokolado prideda.
  • jei kartais mano dabartinis triatlono kostiumas nuplyštų (ar šiaip atsirastų noro įsigyti kažką naujo varžyboms), pagrindinis kandidatas būtų Skins TRI400 Front ZipTri Suit . O kadangi 160 EUR nesimėto, norėjosi pabandyti, ar verta investuoti į šitos kompanijos gaminius.

Skins A400 Half TightsPirmiausiai, žinoma, į akis krenta pakuotė. Kaip ir visų premium produktų dėžutės, ji pasistengia tave įtikinti, kad dukart permokėjai už prekę ne šiaip sau.

Apie dėvėjimą: internete pilna atsiliepimų, kad perkant šortus pagal gamintojo pateiktą dydžių lentelę, jie yra gerokai per maži. Mano atveju, galėjau rinktis arba S, arba M  (matmenys buvo ant ribos, į S pusę), pasirinkau M ir, panašu, nesuklydau – kelnės aptemptos, tačiau diskomforto nėra. Vėlgi, žmogui, kuris yra naujokas middle aged men in lycra pasaulyje, gali kilti etinio pobūdžio klausimų. Šie šortai, kaip ir visa ne base layer kompresinė apranga, skirta vilkėti ant nuogo kūno ir nieko nemūvėti ant viršaus. A400 pasiūti taip, kad jie gan glaudžiai (ir išraiškingai) aptempia užpakalinę dalį, todėl, prie jų apsiavus kompresines kojines (iki kelių) ir įsispyrus į žydrus sportinius batelius, Kauno Žemųjų Šančių ar Vilijampolės rajone aš asmeniškai nebėgiočiau…

Viena naudinga detalė – šortuose yra kišenė raktams arba šiaip kokiam nors smulkiam inventoriui, pvz. geliui ar organų donoro kortelei. Taip pat ja tiesiog būtina pasinaudoti per varžybas: kadangi kišenė pasiekiama iš vidinės šortų pusės (!) ir yra nugarinėje dalyje per vidurį, todėl ką nors aplenkę galite, šiek tiek pagraibę (nes kišenė turi užvartą), iš jos išsitraukti kokį Powerbarą ir jį suvartoti. Jūsų varžovas supras, kad bėgikas, kuris stiprinasi iš užpakalio ištrauktais geliukais, negali būti nugalėtas.

Pirkau iš ChainReactionCycles.com, mokėjau 55.99 EUR (rašymo metu galima gaut už 50.99), dar 6.99 EUR pristatymas kainavo.

Update: netyčia radau kokią tai britišką Skins parduotuvę (http://www.protectionforsport.co.uk). Pats joje nepirkęs, tai atsakyt už žodžius negaliu, bet kai kurios kainos tikrai geros.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.