Bėgimo bateliai Nike Air Zoom Pegasus 31

20150811_191410Jei jau skaitote šį įrašą, tai galbūt jums bus įdomu, kad iki šiol niekada nebėgiojau su kito gamintojo bateliais, išskyrus Adidas. Ir, kai po Challenge Roth atsisveikinau su savo Supernova Glide 6 Boost, prisiminiau, kad pavasariniame „Nike Aš Bėgu“ (ar kažkaip panašiai pavadintame) bėgime buvau sudalyvavęs asmeniniame batelių parinkime (atliktame 4active.lt). Žinoma, asortimentas ten buvo tik Nike, ir man buvo rekomenduoti pora modelių, iš kurių vienas buvo Nike Air Zoom Pegasus 31. Taigi, pamaniau, kad jau mokėjau keletą eurų už parinkimą, reikia neleisti tai informacijai pražūti.

Kadangi jų modelis yra praėjusio sezono, Niurnbergo RunnersPoint susiradau šiuos batelius už gal 70 eurų, ir po truputį pradėjau prie jų pratintis. Pirmasis nemažas skirtumas nuo maniškių Adidas buvo tas, kad Pegasus 31 vidinis padas žymiai plokštesnis, taigi net svarsčiau apie kito vidpadžio įsidėjimą. Kadangi neturiu tinkamo išsilavinimo ir nė velnio nenutuokiu apie fiziologiją, nežinau, koks batų vidpadžio reljefas yra geriau kojai. Galiu pasakyti tik tiek, kad komfortiškiau jaučiausi su Glide 6.

Tačiau žymiai blogiau, nei įsivaizduojamas nekomfortas, yra tai, kad batai po kokių 200 km ėmė plyšti (nuotrauka viršuje). Žinoma, bet kas gali pasakyti, kad šis plyšimas yra blogos bėgimo technikos pasekmė, tačiau tai – ne Nike reikalas. Adidas man nesuplyšo, galbūt todėl, kad kažkas pagalvojo apie tokią techniką turinčius bėgikus, ir ten prisiuvo odą. Taigi, kolegos kreivakojai, stay away from Nike. Žinoma, čia kalba mano pyktis, ir objektyvią šių batelių apžvalgą galite rasti RunnersWorld svetainėje. Tačiau batai neturi plyšti juos naudojant pagal paskirtį, tiesa?

Šiuo metu su Pegasus 31 esu prabėgęs gal 500 km, į kuriuos patenka ir Vilniaus maratonas. Jį įveikiau per kiek mažiau, nei 3:16, pasiekiau geriausią asmeninį rezultatą, ir man nenutiko nemalonumų, kaip kitam bėgikui su Nike Berlyno maratone. Tai gal ir ne viskas taip blogai :)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.