Bėgimo bateliai Adidas Supernova Glide 6 Boost

Adidas Supernova Glide 6 (Boost)Snova Glide 6 Boost batus bėgimui buvau nusprendęs įsigyti dar nuo pavasario dėl kelių priežasčių. Pirma – po traumos (ir užknisančiai ilgo gydymosi) kuriam laikui užmečiau ambicijas pasireikšti trail trasose, o tai reiškia, kad pailsės ir mano Adidas Supernova Riot 5. Iš spintos ištrauktus legendinius (nes padėjo man įveikti Berlyno maratoną ir šiaip priskaičiavo jau ~900 km) Adidas Adistar Ride 4 jau reikėjo leisti į užtarnautą poilsį dėl nudilusio pado, kad ir kokie patogūs jie bebūtų. Antra – Glide 6 (arba Glide Boost, dėl naudojamos Boost pado technologijos) 2014 m. pavasarį gavo Runner’s World įvertinimą Editor’s Choice. Jei kyla klausimas, kad, tipo, ar neužknisa rašyt apie Adidas ir PowerBar, tai turiu pasakyt, kad esu žiauriai brand-loyal ir kol rimtai nenusiviliu – stengiuosi kabėti ant to paties.

Ką galima pasakyti nenubėgus nė dešimties metrų – bateliai lengvi, gana patogūs (turint omeny, kad mano pėdos forma yra gan smarkiai egyptian [čia kad aprašyt formą, o ne š*das apie galimą kilmę] ir kad mėgstu batus siauru priekiu), bet medžiaga, iš kurios pagamintas padas (Boost technologija), iš pirmo žvilgsnio pasitikėjimo nekelia. Ir dar kad pirkau Runner’s Point Miunchene už 129.90 EUR. Nenoriu spekuliuoti, bet man *pasirodė*, kad Lietuvoje parduodami tokie pat batai (už 469 Lt, kas iš esmės yra ta pati kaina) turi, kad ir labai nedidelių, kokybinių skirtumų nuo maniškių.

Shopping update: norėdamas pasitikrinti vėl užėjau į lietuviškas parduotuves ir dar kartą, dabar jau on purpose, apžiūrėjau tuos batus ir grįžęs palyginau su saviškiais. Skirtumai absoliučiai minimalūs, bet mano vis vien gražesni :)

Turėčiau prie šito straipsnelio grįžti, kai prisuksiu nors pora šimtų km – tuomet jau matysis pirmieji nešiojimo požymiai ir apie patogumą bėgiojant daugiau info bus.

8.5 km update: lengvi ir visai smagiai bėgasi; labai geras sukibimas su šlapiu asfaltu. Gal dėl Continental rubber :)

135 km update: Vakar pirmąkart išmėginau batus kiek ilgesnėje distancijoje (26 km). Panašu, kad neapsirikau pasirinkdamas: batai „nesveria“ kojų, smagiai bėga asfaltu (ne taip smagiai – gruntu, o ypač palaidu; bet jie tikrai ne tam skirti) ir dar – jei praėjusiais metais iš >20 km bėgimų grįždavau kruvinais kojų pirštais, tai šiemet kojos – kaip naujos. Tam gali būti trys priežastys: a) kojos priprato, b) išmokau nusikirpti nagus, c) bateliai tikrai feet-friendly.

615 km update: pado dėvėjimosi požymiai šiek tiek matosi, bet manau atlaikys antra tiek.

1270 km update: turbūt greičiau užknis ir išmesiu, nei susidėvės :-/

Final update: pasirodžius rimtesnio dėvėjimosi požymiams, su šiais bateliais finišavau pilnos distancijos triatlone Challenge Roth ir palikau juos Vokietijoje – ten, kur juos ir radau. Viso išlaikė 1439 km. Atsisveikinimo dieną atrodė taip:

Padėvėti Snova Glide Boost

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.