Batonėlis PowerBar Natural Energy (Salty Seeds & Pretzels)

PowerBar Seeds and PretzelsBatonėlių, kurie savo esybe yra įvairių sėklų rinkinys, suklijuotas/aplietas daugiau ar mažiau bjauriai saldžia mase, yra tūkstančiai. Net tas pats gamintojas jų savo dažnai asortimente turi gal dešimt. Nemėgstu tų batonėlių apskritai, todėl nei esu daug išbandęs, nei norėčiau išbandyti. Šį nusipirkau dėl neįprastos kombinacijos – „Salty seeds and pretzels“, nes visokie sportininkų maisto priedai retai būna sūrūs.

Sūrumo ten nėra daug, bet susivalgė riestainiukai (pretzel yra toks sūrus riestainis, baisiai populiarus Vokietijoje ir kitose to regiono šalyse) skaniai – jų prilaužyta buvo prie bendrą masę sudarančių sėklų. Trumpai tariant, jei pripažįstate batonėlius kaip maistą treniruotėms ir/arba varžyboms, pabandyti verta. Kainuoja po 1.2 EUR už vienetą bike-discount.de.

Tokį maistą patogu turėt važiuojant dviračiu, nes jei užtruksit ilgiau, nei planuota, geliukų gali neužtekti (arba tiesiog užknis tuščio skrandžio jausmas); be to, būna puristų, kurie geliukus naudoja tik per varžybas — tokiu atveju lieka tik batonėlis arba, žinoma, sumuštinis su kalakutiena :)

Beje, galbūt batonėlius galima valgyti ir bėgant, tik neįsivaizduoju, kokį atstumą reikia bėgti, kad užsinorėtumėte „kieto maisto“.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.